Tému bezodpadovosti priblíži konferencia Slovakia Going Zero Waste 2019

Enviro
Komentáre

Po minuloročnom úspechu prvého ročníku konferencie Slovakia Going Zero Waste tu máme ďalší. Okrem zmeny priestoru nás čaká aj interaktívnejší program.

Prvá konferencia o bezodpadovosti na Slovensku bola veľkým prekvapením. Organizátorom sa podarilo spojiť zaujímavé subjekty a vynikajúcich rečníkov, ktorí boli zárukou, že aula Ekonomickej univerzity v Bratislave neostane prázdna. Zo strany účastníka konferencie konštatujeme, že boli naplnené všetky očakávania a preto nás veľmi teší, že sa organizátori pustili do ďalšieho ročníka.

Najväčším ťahákom minuloročnej konferencie bola Bea Johnson, blogerka a autorka knihy „Domácnosť bez odpadu“. Rodená Francúzska je populárna rečníčka, ktorá už viac ako 10 žije v svojej domácnosti bez odpadu. Foto: Slovakia Going Zero Waste – FB

Organizátori na svojej stránke informujú, že tento ročník bude konferencia viac interaktívna, hravá, zážitková. Plánujú predĺžiť prestávky, počas ktorých sa budú mať návštevnici možnosť zúčastniť na workshopoch, odborných diskusiách a ďalších aktivitách, poradiť sa v infostánkoch, občerstviť sa, bezobalovo nakúpiť, alebo jednoducho nadviazať kontakty s ďalšími podobne naladenými ľuďmi. Novinkou je tiež miesto, konferencia sa totižto presúva do Starej tržnice na bratislavské Námestie SNP.

Program bude zverejnený čoskoro. Všetky aktuality a informácie môžete sledovať v udalosti na FB. Ak vás konferencia a téma bezodpadovosti zaujali, neváhajte si kúpiť lístky TU.

Mohlo by vás zaujímať

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho CorrectGreen newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta ekológie ľudskou rečou. Z newsletteru sa môžeš kedykoľvek odhlásiť.