Originálny a šetrný = FREITAG

Určite ste už videli produkty tejto značky a s najväčšou pravdepodobnosťou ste časti týchto produktov aj využívali!

Švajčiarska značka Freitag je unikátom na svetovom trhu hlavne kvôli dvom veciam, a to jedinečným dizajnom každého jedného produktu a vysokým faktorom recyklácie ich produktov.

Na výrobu svojich tašiek/doplnkov využívajú najmä staré kamiónové plachty, bezpečnostné pásy, airbagy a gumy z bicyklov. Kombináciou týchto nezvyčajných materiálov vznikajú unikátne produkty, ktoré si našli veľa obdivovateľov a stali sa stabilnou značkou u veľa z nás.

Značka Freitag vznikla v roku 1993 vo Švajčiarsku a od tej doby sa stala niečo ako švajčiarskym nožíkom v odevnom priemysle. Vysoká kvalita, jedinečnosť a odolnosť.

Freitag už dávno nie je len značka, ktorá sa venuje len doplnkom a taškám. Zakladatelia Daniel a Markus nedávno predstavili ich vlastnú biologicky rozložiteľnú látku z názvom F-ABRIC, ktorá je vyrábaná striktne v Európe a je certifikovaná ako kategória 1 Oeko-Tex ® štandard. V preklade to znamená, že táto látka je zdravotne nezávadná a vhodná aj pre malé deti a tehotné mamičky.

Aj tieto ale aj mnohé iné dôvody nás presvedčili že táto značka je naozaj CORRECT GREEN!

zdroj, foto: https://www.freitag.ch/en

Mohlo by vás zaujímať

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho CorrectGreen newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta ekológie ľudskou rečou. Z newsletteru sa môžeš kedykoľvek odhlásiť.