O nás

CorrectGreen - objektívny EKO portál je projektom občianskeho združenia Zeler.

Myšlienka vytvorenia webového portálu zameraného na environmentálne témy vznikla ešte minulý rok. Išlo o rovnaké obdobie, keď som zakladal občianske združenie Zeler, s ktorým som sa chcel venovať práve týmto témam. No a tak, po viacerých diskusiách s kamarátmi a rodinou, postupne vznikali názov, kategórie a nápady, ktoré webový portál zatraktívnili.

Končenú podobu vidíte :). Pri webe to ale nekončí. Občianske združenie som nezaložil iba tak. Ako človek, ktorému záleží na svojom okolí sa chcem v rámci združenia tiež aktívne angažovať a zapájať v oblasti ochrany životného prostredia. Keď nás bude viac verím, že sa nám potom podarí spoločne environmentálne témy čo najlepšie reprezentovať.

Momentálne je nás v združení iba pár (kamarát zo základnej školy a teta), ale postupne sa budeme rozširovať. Pretože chcem o všetkom informovať čo najstransparentnejšie, budem všetky informácie o združení postupne pridávať na stránku združenia, na ktorej sa práve pracuje. Portál je v súčastnosti financovaný z vlastných zdrojov.

Jakub Kuruc - predseda OZ Zeler

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na našu emailovú adresu info@correctgreen.sk, alebo zeler@zerler.sk.

Máte tip na miesto, ktoré treba upratať?

Napíšte nám

Ako sa stať partnerom CorrectGreen?

Napíšte nám

Chceli by ste sa stať redaktorom?

Napíšte nám

Napíšte nám

Eko príbehy

Enviro

Jedlo

Nezaradené

Zdravie

Životný štýl

Newsletter

Zapoj sa do odberu nášho CorrectGreen newslettera a dostávaj pravidelné informácie zo sveta ekológie ľudskou rečou. Z newsletteru sa môžeš kedykoľvek odhlásiť.